Długi Rękaw

Sukienki z długim rękawem idealna na chłodne, jesienne dni

Sukienki zamawiamy przez maila

info@fortunate-golf-fashion.com

Queen Excellent Par

Idealny mix sukienki Excellent Par z sukienką Queen Bogey White. Sukienka w stylu retro, z długim rękawem, optymalna na kazdą figurę i chłodne dni. Górna część sukienki jest w kolorze ecru. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Karbowana plisa jest koloru granatowego z układającym się granatowo-białym wzorem. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru granatowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. Do każdej sukienki dostarczamy białe, bawełniane, obciałe spodenki. W komplecie znajduje się rownież czarna czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej. Skład materiału plisy to: 96% Poliester, 4% Elastyna.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 500zł

Queen Bogey Blue

Sukienka w stylu retro, z długim rękawem, optymalna na kazdą figurę i chłodne dni. Sukienka jest w kolorze granatowym wykończona kołnierzem w stylu kent, koloru ecru, zapinanym z tyłu na mały guziczek. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na markery lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 500zł

Queen Bogey White

Sukienka w stylu retro, z długim rękawem, optymalna na kazdą figurę i chłodne dni. Sukienka jest w kolorze ecru wykończona kołnierzem w stylu kent, koloru granatowego, zapinanym z tyłu na mały guziczek. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na markery lub piłki. W komplecie znajduje się rownież granatowa czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 500zł
Dostępne rozmiary
Rozmiar (EU) w cm XS (34) S (36) M (38) L (40)
Klatka piersiowa: 78-82 84-89 90-95 94-100
Talia: 64-67 68-73 72-77 76-81
Biodra: 84-87 88-94 94-99 98-105
Długość: 87 89 91 91
Materiał
Viskose: 92%
Elasthan: 8%
Waga: 220g/m2

Bogey:

Wynik jeden powyżej par na dołku.