Limitowana Edycja

Limitowana edycja sukienek. Idealna na sezon golfowy 2021

Sukienki zamawiamy przez maila

info@fortunate-golf-fashion.com

Kingly Break Pine

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze ciemnej zieleni. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru żółtego/musztardowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież żółta czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: M

Cena: 430zł

Kingly Break Azure

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze błekitnego. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru szarego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież szara czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M

Cena: 430zł

Kingly Break Burgundy
---aktualnie niedostępna---

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze ciemnej czerwieni. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru szarego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież szara czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Cena: 430zł

Kingly Break Diamond Blue

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze niebieskim . Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru granatowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież granatowa czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiar: M

Cena: 430zł

Kingly Break Olive

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze oliwkowym. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru zółtego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież żółta czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: M, L

Cena: 430zł

Kingly Break Amethyst

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze różowym. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru czarnego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież czarna czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M

Cena: 430zł

Timeless Score

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze czarnym. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru białym, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 430zł

Kingly Break Grey

Sukienka idealna na letni sezon golfowy, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Sukienka jest w kolorze szarym. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kołnierz w stylu polo koloru granatowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież granatowa czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: M, L

Cena: 430zł
Dostępne rozmiary
Rozmiar (EU) w cm XS (34) S (36) M (38) L (40)
Klatka piersiowa: 78-82 84-89 90-95 94-100
Talia: 64-67 68-73 72-77 76-81
Biodra: 84-87 88-94 94-99 98-105
Długość: 87 89 91 91
Materiał
Viskose: 92%
Elasthan: 8%
Waga: 220g/m2

Break:

Poziom nachylenia greenu przed dołkiem.