Modele z plisą

Excellent Par

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze ecru. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Karbowana plisa jest koloru granatowego z układającym się granatowo-białym wzorem. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru granatowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. Do każdej sukienki dostarczamy białe, bawełniane, obciałe spodenki. W komplecie znajduje się rownież czarna czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej. Skład materiału plisy to: 96% Poliester, 4% Elastyna.
Rozmiary: XS, S, M

Cena: 430zł

Excellent Albatros

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze ecru. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Plisa jest cienka, delikatna, powiewna w kolorze ecru. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru ecru, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 430zł

Excellent Drive

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze ecru. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Plisa jest cienka, delikatna, powiewna w kolorze ecru. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru ciemno-granatowego, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież granatowa czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiar: XS

Cena: 430zł

Excellent Pitch

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze khaki. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Plisa jest cienka, delikatna, powiewna w kolorze ecru. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru ercu, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: XS, S, M, L

Cena: 430zł

Excellent Sweet Spot

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze ecru. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Kolorowa plisa jest cienka, delikatna, powiewna w kolorze ecru. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru ecru, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 430zł

Excellent Tee

Sukienka w stylu retro, bez rękawów, optymalna na kazdą figurę. Górna część sukienki jest w kolorze granatowym. Tkanina jest dobrego gatunku i przyjemna w dotyku. Plisa jest cienka, delikatna, powiewna w kolorze ecru. Plisa nie wymaga prasowania. Kołnierz w stylu kent koloru ecru, zapinany z tyłu na mały guziczek. Po bokach sukienki znajdują się dwie kieszenie, na przykład na tees lub piłki. W komplecie znajduje się rownież biała czapka z daszkiem (cap). Skład materiału sukienki jest opisany poniżej.
Rozmiary: S, M, L

Cena: 430zł
Dostępne rozmiary
Rozmiar (EU) w cm XS (34) S (36) M (38) L (40)
Klatka piersiowa: 78-82 84-89 90-95 94-100
Talia: 64-67 68-73 72-77 76-81
Biodra: 84-87 88-94 94-99 98-105
Długość: 87 89 91 91
Materiał
Viskose: 92%
Elasthan: 8%
Waga: 220g/m2

Par (Profeessional Average Result):

Ilość uderzeń, wynik jaki powinien zostać uzyskany na danym dołku.

 

Albatros:

Wynik trzy poniżej par uzyskany na dołku.

 

Drive:

Uderzenie z tee kijem driver.

 

Pitch:

Wysoko lecący, miękko lądujący strzał odbity krótko przed greenem.

 

Tee:

Drewniany, plastikowy lub gumowy kołek, który po wepchnięciu w ziemię, służy jako postawka do wybijania piłki.